Alveus zaczepy do zlewozmywaków wpuszczanych + uszczelka

Wysyłka: do 24 godzin
25,99 

Koszt wysyłki od: 9,00 
Zapytaj o produkt Poleć znajomemu
Tylko oryginalne
produkty
Transakcje i płatności są
bezpieczne w połączeniu z SSL
Dobrze zapakowana
przesyłka
14-dniowe prawo
zwrotu

Zaczepy do zlewozmywaków wpuszczanych z uszczelką firmy Alveus to podstawowe akcesoria, które są niezbędne podczas mocowania urządzeń charakteryzujących się tym konkretnym typem montażu. Po ulokowaniu ich
w otworze o określonych przez producenta wymiarach należy przytwierdzić je do blatu. Proces poprzedza umieszczenie taśmy zabezpieczającej na wewnętrznej części kołnierza zlewu. Wraz z założeniem uszczelki, zaczepy do zlewozmywaków wpuszczanych Alveus powinny znaleźć się na jego obwodzie. Ich wymagana ilość zależy od rozmiaru tego elementu wyposażenia kuchni. W oferowanym zestawie znajduje się osiem sztuk produktu, co pozwala na zamocowanie wielu różnorodnych modeli. Odpowiednia stabilność konstrukcji pozwoli na wiele lat komfortowego użytkowania.

Okres gwarancji wynosi 30 lat od daty zakupu. Gwarancja odnosi się do zlewozmywaków Alveus zainstalowanych i używanych w warunkach mieszkalnych oraz czyszczonych zgodnie z zaleceniami podanymi w  instrukcji. Gwarancja obejmuje wszystkie wady produkcyjne materiałowe i jakościowe. Gwarancja jest ważna tylko z w pełni wypełnioną kartą gwarancyjną z datą i miejscem zakupu oraz dowodem zakupu. Niniejsza gwarancja nie obejmuje przypadkowych uszkodzeń, niewłaściwej instalacji, nieautoryzowanej naprawy lub zmiany, nietypowego użycia, zaniedbania lub uszkodzenia spowodowanego niewłaściwą konserwacją lub czyszczeniem. Uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, osady z wody i normalne zużycie części  są wyłączone z gwarancji.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Polecamy