ARMATURA BATERIA WANNOWA ŚCIENNA ADARA 4914-013-00

Wysyłka: do 24 godzin
339,90 
Zapytaj o produkt Poleć znajomemu
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Tylko oryginalne
produkty
Transakcje i płatności są
bezpieczne w połączeniu z SSL
Dobrze zapakowana
przesyłka
14-dniowe prawo
zwrotu

Seria ADARA to poza-kolekcyjna rodzina Baterii Armatury Kraków charakteryzująca się nowoczesnym wyglądem , bardzo oryginalny kształt korpusu baterii , wylewka umiejscowiona po przeciwległej stronie korpusu, nowoczesna i minimalistyczna rączka podkreśla ponadczasowy charakter. Armatura idealnie nadaje się do nowoczesnych wnętrz.

DANE TECHNICZNE:

Kolor Chrom
Montaż dwu otworowy
Typ ścienna
Materiał mosiądz
Element Sterujący Regulator Ceramiczny fi 35
Napowietrzacz tak
Zawartość Opakowania baterię, mimośrody 10/57 - 2 szt. rozety z uszczelkami - 2 szt., instrukcję montażu i obsługi baterii jednouchwytowych ściennych
Zalecane Dodatki Zestaw natryskowy Armatura Kraków
Gwarancja 100 lat na elementy odlewane, 5 lat na bezawaryjną pracę regulatorów ceramicznych
Nazwa kolekcji Adara

 

1) Armatura Kraków Spółka akcyjna udziela 100-letniej gwarancji na elementy odlewane oraz 5-letniej na bezawaryjną pracę głowic w bateriach dwuuchwytowych i regulatorów ceramicznych w bateriach jednouchwytowych. Regulatory w bateriach termostatycznych objęte są 3 letnią gwarancją. Układ elektromagnetyczny w bateriach bezdotykowych i układ mechaniczny w zaworach z otwarciem czasowym objęte są 2 letnią gwarancją. Zawory, natryski oraz przełączniki natrysku objęte są 2 letnią gwarancją. 
2) Pozostałe elementy baterii w tym uszczelnienie objęte są 12 miesięczną gwarancją. 
3) Gwarancją objęte są wady ukryte, które ujawnione zostaną w okresie gwarancji. 
4) Gwarancją nie objęta jest konserwacja armatury, czyszczenie filtrów siatkowych oraz bateria 9V (dotyczy baterii bezdotykowych). 
5) Reklamacja winna zostać zgłoszona w detalicznym punkcie sprzedaży lub do producenta na bezpłatny numer infolinii 800 433 334 przed upływem 2 miesięcy od daty stwierdzenia wady. 
6) Armatura Kraków Spółka Akcyjna zastrzega sobie prawo wyboru sposobu usunięcia wady lub wymiany wadliwej baterii na nową tego samego lub najbardziej zbliżonego modelu w przypadku niedotrzymania terminu naprawy. Armatura Kraków Spółka Akcyjna w przypadku nieuzasadnionego zgłoszenia zastrzega sobie prawo obciążenia zgłaszającego reklamację kosztami jej weryfikacji.
7) Naprawa lub wymiana wyrobu nastąpi w terminie do 14 dni od daty zgłoszenia wady. 
8) Uprawnienia z tytułu gwarancji przysługują po przedłożeniu prawidłowo wypełnionej karty gwarancyjnej wraz z dowodem zakupu. 
9) Przed zamontowaniem baterie należy przechowywać w pomieszczeniach suchych o wilgotności względnej nie większej niż 70% i temperaturze nie niższej niż 0%C, a w pomieszczeniach składowania nie powinny znajdować się związki chemiczne działające korodująco. Uszkodzenia powstałe na skutek niewłaściwego przechowywania nie będą uznawane. 
10) Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych z winy k
upującego na skutek niewłaściwego przechowywania, nieprawidłowego montażu, użytkowania, samodzielnych napraw i przeróbek. 11) Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych zanieczyszczeniami wody lub przewodów sieci wodociągowej. Przed montażem instalacja wodna musi zostać przepłukana. 
12) Nie będą uznawane reklamacje mechanicznych uszkodzeń powierzchni baterii (np. rysy) zgłoszone po zakupie oraz uszkodzenia powierzchni powstałe na skutek czyszczenia nieodpowiednimi środkami (np. proszkiem czyszczącym lub środkami zawierającymi kwas, rozpuszczalniki, chlor, alkohol). 
13) Gwarancja obowiązuje tylko na obszarze RP. 
14) Podstawą do rozstrzygania sporów jest prawo obowiązujące na terytorium RP. 
15) Gwarancja udzielona przez Armaturę Kraków S.A. nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Polecamy