Bosch brzeszczoty do piły szablastej S1241HM 2 sztuki 2608650972

Wysyłka: do 24 godzin
233,70 

Koszt wysyłki od: 14,00 
Zapytaj o produkt Poleć znajomemu
Tylko oryginalne
produkty
Transakcje i płatności są
bezpieczne w połączeniu z SSL
Dobrze zapakowana
przesyłka
14-dniowe prawo
zwrotu

BOSCH Brzeszczoty do piły szablastej S1241HM 2 sztuki 2608650972 to narzędzie przeznaczone do cegły ceramicznej, betonu komórkowego, tworzyw z włókna szklanego, żywicy epoksydowej oraz wiele innych. Do produkcji brzeszczotów wykorzystano powłoki węglikowe, co zapewni naprawdę wysoki poziom trwałości oraz odporności na działanie różnych czynników. W tym modelu zastosowane szlifowane oraz rozwarte uzębienie. Podziałka zębów w tym przypadku wynosi 3 sztuki na cal. Całkowita długość tego narzędzia wynosi 300 mm, a jego szerokość 22 mm. Zastosowano w tym przypadku uniwersalny chwyt, co pozwoli na dopasowanie brzeszczotu do praktycznie każdego modelu piły szablastej dostępnej na rynku. Brzeszczoty do piły szablastej BOSCH 2 sztuki 2608650972 to zestaw, który złożony jest z dwóch elementów.

Cechy produktu:

  • Bosch zestaw 2 sztuk brzeszczotów  HM (S 1241 HM Special for Fiber and Plaster) o długość 300 mm przeznaczonych do pił szablastych.
  • Idealnie nadają się do cięcia: Beton komórkowy, cegła ceramiczna (czerwona), cement włóknisty (<250 mm),Tworzywo wzmocnione włóknem szklanym (GFK) i żywice epoksydowe (<150 mm), Materiał abrazyjny 

Dane techniczne:

  • Model: S 1241 HM
  • Materiał: HM
  • Wersja uzębienia: rozwarte, szlifowane z węglikami spiekanymi
  • Podziałka zębów [mm] / TPI: 8,5 / 3
  • Długość całkowita: 300 mm
  • Grubość: 1,5 mm
  • Uchwyt: uniwersalny

Bosch to niemiecki gigant specjalizujący się w produkcji rozwiązań dla branży motoryzacyjnej i technologicznej, produktów przemysłowych, a także dóbr użytkowych, z których główna gałąź stanowią elektronarzędzia oraz sprzęt gospodarstwa domowego. W asortymencie firmy można znaleźć zarówno drobny sprzęt, jak i narzędzia wykorzystywane przez profesjonalistów. Ponadto oferta AGD obejmuje szeroki zakres - od blenderów ręcznych po pralki czy lodówki. Produkty spod znaku Boscha są znane i cenione na całym świecie, a sama firma posiada ponad 400 spółek zależnych w 60 różnych krajach. Ponad stuletnie doświadczenie sprawia, że oferowane dobra są znane ze swojej niezwykłej jakości i niezawodności. Dlatego też w wielu miejscach nazwa Bosch stała się synonimem sprzętu o doskonałych właściwościach. Firma posiada swoje fabryki również w Polsce. Produkują one m.in. systemy hamulcowe oraz duże artykuły gospodarstwa domowego - pralki, suszarki i zmywarki.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Polecamy