Chicago Pneumatic zestaw nasadek udarowych 3/4" SS618 8940164472

Wysyłka: do 24 godzin
380,00  480,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt

Koszt wysyłki od: 9,00 
Zapytaj o produkt Poleć znajomemu
Tylko oryginalne
produkty
Transakcje i płatności są
bezpieczne w połączeniu z SSL
Dobrze zapakowana
przesyłka
14-dniowe prawo
zwrotu

Zestaw nasadek standardowych 3/4" SS618 Chicago Pneumatic. Nasadki wykonane ze stali chromowo-molibdenowej. Powierzchnia wykończona z fosforanu manganu oraz laserowe znakowanie. 

W skład zestawu wchodzi 8 sztuk nasadek o następujących wymiarach: 26,27,29,30,32,35,36,38mm

Dane techniczne
  • Nr katalogowy: 8940164472
  • Model: SS618
  • Rozmiar: 3/4"
  • Ilość sztuk w zestawie: 8 sztuk
  • Rozmiar nasadek: 26,27,29,30,32,35,36,38mm
  • Rodzaj nasadki: standardowa

Chicago Pneumatic to firma z historią, która prężnie działa w branży narzędzi pneumatycznych. Ponad 100 lat istnienia marki wpłynęło na jej ugruntowaną pozycję na rynku amerykańskim, jak i w wielu krajach Europejskich. Zajmuje się produkowaniem wiertarek, kluczy udarowych, narzędzi hydraulicznych czy nawet maszyn budowlanych i wielu innych akcesoriów z tym związanych. Szeroka oferta przedsiębiorstwa przyciąga klientów, którzy cenią sobie jakość i wytrzymałość wytwarzanych przez firmę produktów. Historia Chicago Pneumatic sięga 1894 roku i od tego czasu wiedzie prym wśród producentów narzędzi pneumatycznych. Dzięki zrozumieniu potrzeb rynku, założyciel firmy szybko zrealizował zamierzone cele. W niedługim czasie sprzęt Chicago Pneumatic odegrał swoją rolę przy budowie między innymi Statuy Wolności. Wiertarki Chicago Pneumatic cieszą się dużą popularnością zarówno wśród profesjonalistów, jak i majsterkowiczów-amatorów. Każdy produkt tej firmy to solidna inwestycja na długie lata użytkowania. 

Warunki gwarancji

1. Firma P.H.U. Chicago, zwana w dalszej części Gwarantem, udziela gwarancji na zakupione urządzenia marki Chicago Pneumatic na okres 12 miesięcy od daty sprzedaży dla przedsiębiorców oraz na okres 24 miesięcy od daty sprzedaży dla konsumentów.

2. Wady fabryczne uniemożliwiające eksploatację urządzeń zgodnie z przeznaczeniem, ujawnione w okresie objętym gwarancją będą usuwane nieodpłatnie.

3. Gwarancja nie obejmuje materiałów eksploatacyjnych.

4. Nieuzasadnione zwroty gwarancyjne będą obciążane kosztami operacyjnymi.

5. Pojęcie „naprawa” nie obejmuje czynności przewidzianych w instrukcji obsługi, które użytkownik powinien wykonać samodzielnie.

6. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć reklamowany towar w oryginalnym opakowaniu fabrycznym z czytelnym numerem fabrycznym wraz z kompletnym wyposażeniem do siedziby firmy P.H.U. Chicago - warunki i sposób dostarczenia urządzenia, w szczególności urządzeń o znacznych gabarytach do serwisu, ustala Gwarant z poszanowaniem zasady poniesienia uzasadnionych kosztów dostarczenia urządzenia do naprawy gwarancyjnej, jednakże z wyłączeniem przypadków których niniejsza gwarancja nie obejmuje. W przypadku uznania gwarancji, Gwarant zwróci konieczne koszty dostarczenia urządzenia do serwisu Gwaranta.

7. Gwarancja nie obejmuje: • Wykonania czynności wynikających z prawidłowej obsługi urządzenia, do których Użytkownik jest zobowiązany na podstawie instrukcji obsługi w ramach eksploatacji urządzenia np: zainstalowanie, sprawdzenie działania, konserwacja, • Wymiany elementów określonych, jako materiały eksploatacyjne, które ze względu na swój charakter posiadają okres żywotności zależny od intensywności eksploatacji, • Uwzględnienia żądań Użytkownika urządzenia, doprowadzenia do parametrów użytkowych nie wynikających z danych producenta, • Mechanicznych uszkodzeń urządzenia lub jego części, • Roszczeń z tytułu parametrów technicznych urządzenia o ile są one zgodne z podanymi przez producenta, • Uszkodzeń lub wad wynikających z niewłaściwego (niezgodnego z instrukcją) użytkowania, przechowywania, konserwacji, miewłaściwej (niezgodnej z instrukcją) instalacji urządzenia, • Skutków samowolnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych dokonanych przez Użytkownika lub osoby trzecie, • Skutków użytkowania w pomieszczeniach niespełniających wymogów ustalonych w zaleceniach producenta dla prawidłowej eksploatacji urządzenia, • Skutków stosowania zasilania o niewłaściwym ciśnieniu lub parametrach, braku dozownika oleju, regulatora ciśnienia i filtra powietrza i innych o ile są one wymagane zgodnie z zaleceniami producenta dla prawidłowej eksploatacji urządzenia, • Uszkodzeń powstałych pośrednio lub bezpośrednio wskutek zdarzeń zewnętrznych np.: powódź, pożar, uderzenie pioruna i inne.

8. Firma P.H.U. Chicago, jako gwarant zastrzega sobie prawo oceny kwalifikacji uszkodzeń.

9. Czas trwania naprawy gwarancyjnej urządzenia wynosi maksymalnie 14 dni roboczych od daty jego dostarczenia do sprzedawcy o ile naprawa nie wymaga dodatkowej ekspertyzy rzeczoznawcy lub podzespół podlegający wymianie nie musi być sprowadzony od Producenta oraz o ile nie wystąpią okoliczności traktowane, jako mające postać siły wyższej uniemożliwiającej spełnienie świadczenia w oznaczonym czasie np.: powódź, pożar, klęski żywiołowe, restrykcje importowe, strajki itp.

10. Karta gwarancyjna jest ważna z dowodem zakupu lub wysyłki (może być kopia).

11. Karta gwarancyjna bez daty sprzedaży, pieczątki i podpisu sprzedawcy oraz podpisu nabywcy jest nieważna

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Polecamy