Faren Melt płyn środek do udrażniania rur 750ml

Wysyłka: do 24 godzin
26,00 

Koszt wysyłki od: 9,00 
Zapytaj o produkt Poleć znajomemu
Tylko oryginalne
produkty
Transakcje i płatności są
bezpieczne w połączeniu z SSL
Dobrze zapakowana
przesyłka
14-dniowe prawo
zwrotu

Preparat do odblokowywania zatkanych rur kanalizacyjnych.

  • Odblokowuje zupełnie zatkane rury,
  • DZIAŁA NATYCHMIAST dzięki swojej specyficznej sile ciążenia, która jest prawie dwukrotnie większa niż wody, co pozwala na dotarcie do najgłębszych zakamarków w rurach kanalizacyjnych
  • Nie powoduje korozji, nie niszczy tworzyw sztucznych, metalu, stali, PVC, ołowiu, gumowych uszczelnień, uszczelek, itp.
  • Rozpuszcza prawie każdy rodzaj zanieczyszczeń, przede wszystkim tłuste i oleiste osady wyzwalając przy tym bardzo silną reakcję egzotermiczną. Dzięki specjalnym inhibitorom, wytworzona reakcja usuwa trudne do usunięcia tłuszcze, amidy, białka, włosy, odpadki celulozowe, kamień moczowy.
  • Pojemność 750 ml
  • Cena za 1 sztukę. Możliwość zamówienie większej ilości sztuk.
  • W opakowaniu zbiorczym znajduje się 12 sztuk!

Jak używać:

     1.Usunąć zalegającą wodę.

     2.Wlać Melt powoli do odpływu. Jeśli to możliwe użyć plastikowy lejek.

Dozowanie:

Jednorazowo dozować 100-200 ml preparatu Melt. Odczekać 2-3 minuty i obficie spłukac zimną wodą. Jeśli to potrzebne - powtórzyć operację.

UWAGA!

Nie stosować Melta, jeżeli wcześniej były używane środki chemiczne oparte na wodorotlenku sodu. Może to doprowadzić do niebezpiecznej reakcji chemicznej i stworzyć zagrożenie.

Nie doprowadzać do bezpośredniego kontaktu Melta z aluminium, powierzchnią ocynkowaną, złoconą, chromowaną lub wykonaną z akrylu i granitu. W wypadku gdy te materiały są obecne wlewać Melt bezpośrednio do odpływu lub przy użyciu plastikowego lejka. Nie stosować do czyszczenia rur wykonanych z cienkiego, karbowatego tworzywa sztucznego.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Polecamy