Magnum półautomat spawalniczy MIG 358W MMA IGBT

Wysyłka: do 24 godzin
3 449,01 

Koszt wysyłki od: 165,00 
Zapytaj o produkt Poleć znajomemu
Tylko oryginalne
produkty
Transakcje i płatności są
bezpieczne w połączeniu z SSL
Dobrze zapakowana
przesyłka
14-dniowe prawo
zwrotu

Urządzenie inwerterowe MIG 358W MMA IGBT jest profesjonalnym półautomatem spawalniczym przeznaczonym do spawania stali niskowęglowej, niskostopowej ( MAG ), stali stopowych (MIG), aluminium i jego stopów. Urządzenie to znajduje zastosowanie w ciężkich warunkach produkcyjnych (przemysłowych) jak i warsztatach naprawczych. MIG 358W MMA IGBT posiada płynną regulację parametrów spawania i prędkości posuwu drutu. Urządzenie to wyposażone jest w podajnik czterorolkowy typu 4x4 oraz przeciążeniowy układ zabezpieczenia termicznego, zapobiegający nadmiernemu przegrzewaniu się. Zasilane jest z sieci 3x400 V. Posiada profesjonalny podajnik 4-rolkowy, umożliwiający płynne przewijanie drutu - szczególnie przydatny przy spawaniu aluminium. Bardzo przydatną opcją jest możliwość spawania "bez gazu" - drutem samoosłonowym. Wystarczy przepiąć przewód znajdujący się z przodu do drugiego gniazda i podłączyć drut samoosłonowy. Nie trzeba wtedy korzystać z butli z gazem. 

Urządzenia MIG 358W MMA IGBT oparte są na najnowszej, najbardziej zaawansowanej technologii, wykorzystującej tranzystory IGBT. Dzięki specjalnej konstrukcji bipolarne tranzystory mocy z izolowaną bramką (IGBT - Insulated Gate Bipolar Transistor) pod wieloma względami są korzystniejszym rozwiązaniem i w wielu aplikacjach stanowią lepsze rozwiązanie od tradycyjnych tranzystorów MOSFET. Źródło oparte na tranzystorach IGBT oferuje mocniejszy, bardziej skoncentrowany i stabilniejszy łuk przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii. Zapewnia minimum zakłóceń elektromagnetycznych, małe straty mocy w układach podstawowych umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu. Cechy tych tranzystorów to bardzo wysoka wydajność, przekłądająca się bezpośrednio na mniejsze zużycie energii, wysoka częstotliwość przełączania, zapewniająca błyskawiczne dostosowanie prądu do zmian parametrów w czasie spawania.

Dane techniczne:

Typ półautomatu MIG 358W MMA IGBT
Producent Magnum
Zasilanie 400V
Prąd spawania MIG/MAG 350A
Prąd spawania MMA 270A
Napięcie spawania 16,5 - 31,5V
Napięcie biegu jałowego 56V
Maksymalny pobór mocy 12,5kVA
Sprawność PJ 60%
Zabezpieczenie prądowe 16A
Stopień ochrony obudowy IP21S
Stosowane masy szpul drutu 5 - 15kg
Średnica drutu MIG/MAG 0,6 - 1,2mm
Maksymalna średnica elektrod     6,0mm
Masa 46kg

Karta gwarancyjna zamieszcona w opakowaniu z produktem. W razie pytan prosze o kontakt Narzędzia 63 240 66 01 (info:pn-pt 7:00-16:00) 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Polecamy