Misja firmy

Aleno jest marką należącą do firmy Art-Metal Sp.z o.o. która działa na rynku od 1990 roku.
Kolejne lata to dynamiczny rozwój . W ciągu 30 lat naszego istnienia staliśmy się jedną z wiodących firm handlowych w Wielkopolsce.

 Prowadzimy działalność handlową związaną z obsługą hurtową i detaliczną branży metalowej, maszynowej, narzędziowej i sanitarnej oraz wyposażenia łazienek. Dzięki współpracy z wieloma producentami polskimi i zagranicznymi jesteśmy w stanie zaproponować szeroką gamę produktów w atrakcyjnych cenach. W naszych magazynach znajduje się około 100 tysięcypozycji towarowych o różnej specyfice zaspokajając tym samym potrzeby naszych klientów.

Chcąc poszerzyć naszą ofertę w branży wyposażenia łazienek i nie tylko, stworzyliśmy markę Aleno.
Powstała ona z myślą o naszych klientach aby za pośrednictwem internetu, bez ruszania się z domu można było przejrzeć ofertę i dokonać zakupów
w atrakcyjnych cenach.
Klientów z terenu Konina i okolić zapraszamy do odwiedzenia salonu sprzedaży przy ul.Szarych Szeregów 1A oraz do naszych oddziałów w Starym Mieście
i Turku. Wszystkim którzy nie mogą do nas dotrzeć osobiście udzielimy informacji telefonicznie lub mailowo a towar dostarczymy za pośrednictwem firmy kurierskiej Fedex.