Vario Term głowica termostatyczna Classic GM-03BB 000M628A004

Wysyłka: do 24 godzin
39,00 

Koszt wysyłki od: 9,00 
Zapytaj o produkt Poleć znajomemu
Tylko oryginalne
produkty
Transakcje i płatności są
bezpieczne w połączeniu z SSL
Dobrze zapakowana
przesyłka
14-dniowe prawo
zwrotu

Głowice termostatyczne „Classic” GM.03 to grzejnikowe regulatory temperatury o klasycznym, technicznym kształcie.

Zastosowanie głowicy termostatycznej serii „Classic”  gwarantuje znaczne oszczędności w zużyciu energii, a tym samym wpływa na obniżenie wydatków ponoszonych przez gospodarstwo domowe. Jest również bardzo ważnym urządzeniem podnoszącym komfort codziennego życia – dostosowuje temperaturę otoczenia do potrzeb i upodobań użytkownika.

Głowice „Classic”  przeznaczone są zarówno do współpracy z większością dostępnych zaworów termostatycznych używanych przy starszych grzejnikach żeliwnych lub współczesnych grzejnikach płytowych typu C (compact), jak i przy grzejnikach typu C (compact) oraz typu V (wyposażonych we wkładkę zaworową).

Właściwości:

  • Szeroki zakres nastawnych temperatur (6°C – 32°C)
  • Możliwość dolnego i górnego ograniczenia nastawy temperatury
  • Pierścień zabezpieczający przed kradzieżą jako wyposażenie dodatkowe
  • Niezawodny czujnik cieczowy
  • Korpus wykonany z wysokojakościowego tworzywa sztucznego, odpornego na szkodliwe działanie światła oraz kurzu

Dane techniczne:

  • Zakres pracy: 6oC-32oC
  • Maksymalna temperatura otoczenia: 40oC
  • Maksymalna temperatura czynnika grzewczego: 120oC
  • Czas zamykania: 18 minut
  • Histereza: 0,3K

Vario Term to producent armatury grzejnikowej, który w swoim asortymencie posiada głowice, zawory termostatyczne i produkty związane z wyposażeniem grzejników. Ta polska firma charakteryzuje się precyzją i wysoką jakością materiałów, z których wykonywane są części. Vario Term stale rozwija swoją ofertę, dopasowując się do potrzeb rynku, producentów i konkurencji. Od kilku lat zajmuje się także produkcją ekskluzywnych grzejników dekoracyjnych. Firma wywodzi się z przedsiębiorstwa Mera-Pnefal, jednego z pierwszych w Europie producenta głowic termostatycznych. Jej korzenie sięgają lat 80-tych, dlatego wszystkie  produkty zgodnie z tradycją zostały zaprojektowane z troską o najmniejszy szczegół. Głowice Vario Term są niezwykle precyzyjne i wytrzymałe, dzięki doświadczeniu projektantów firmy, która stawia przede wszystkim na rozwój i wysoki poziom techniczny. Przedsiębiorstwo wyróżnia się na rynku bogatą ofertą elementów maskujących, dzięki czemu rozwija się także na rynkach wschodnich i europejskich.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Polecamy