Wiercenie, szlifowanie, kucie, wkręcanie i wiele innych czynności. Zestawy narzędziowe scalające wiele tych czynności w jednym

Młotki, wkrętarki, śrubokręty - to narzędzia do domu i warsztatu, które pełnią swoją określoną funkcję, ale zajmują dość sporo miejsca w szafach i skrzynkach na narzędzie. Zestawy narzędziowe mogą z powodzeniem zastąpić wiele przyrządów.

Jakie zestawy narzędzi wybrać do domu?

Oprócz zawodów specjalistycznych to najczęściej w domu wykorzystujemy narzędzia techniczne: cieknący kran, niedokręcona śrubka, wiercenie w ścianach, a także cała masa prac remontowych. Do takich zadań specjalnych warto mieć w swoim domu sprawdzony zestaw narzędziowy.

Przede wszystkim nie można oszczędzać na jakości, jeżeli zależy nam na wysokojakościowym zestawie z narzędziami. W tym przypadku kusząca nie powinna być niska cena, gdyż często są to dosłownie jednorazowe sprzęty. Jaki zestaw narzędziowy wybrać?

  • Zestaw narzędziowy Makita - narzędzia akumulatorowe Makita stają się coraz popularniejsze i cieszą się uznaniem wśród wielu fachowców. Zestaw narzędziowy Makita chętnie wybierany jest także do domu. To japońska korporacja o światowej renomie, która już od ponad stu lat jest obecna na rynku. Elektronarzędzia wypuszczane przez firmę Makita odznaczają się wysoką jakością, precyzyjnością i niezawodnością. Taki komplet zastępuje wiele osprzętu, więc warto wyposażyć w niego swój domowy warsztat. Narzędzia akumulatorowe Makita są lekkie, dlatego łatwo nimi manewrować, nawet w trudnodostępnych miejscach. Mimo to posiadają mocny i wytrzymały silnik, który sprosta nawet trudnym zadaniom. Ponadto oznaczone zostały wysokiej klasy technologią CXT. Do domowego, jak i profesjonalnego użytku sprawdzi się zestaw elektronarzędzi Makita Combo, który zawiera w sobie wiertarkę udarową i wkrętarko-wiertarkę.
  • Zestaw narzędziowy Bosch - znana i ceniona firma produkująca elektronarzędzia. Wielofunkcyjny zestaw narzędzi Bosch zawiera w sobie wiertarko-wkrętarkę, akumulatorową zakrętarkę udarową oraz aż dwa akumulatory, które przedłużą czas pracy bez ładowania sprzętu. Wszechstronność zastosowań pozwala na wykonanie wielu czynności tymi elektronarzędziami.
  • Zestaw narzędziowy Hogert - marka ta produkuje sprzęt dla wymagających, gdyż elektronarzędzia tej firmy zostały zaprojektowane z myślą o specjalistycznym i intensywnym ich użytkowaniu. Dlatego musi cechować je wysoka jakość. Zestaw narzędziowy Hogert jest sprzętem dla profesjonalistów, ale sprawdzi się także w domowym garażu. 

Co powinno znaleźć się w zestawie narzędzi?

Zestawy narzędzi ręcznych powinny zawierać wiertarko-wkrętarkę, wiertarkę udarową, a także szlifierkę i zestaw wierteł i końcówek do wkrętarek. Wszystko to może zmieścić się w niewielkiej walizce. Za takie zestawy zwyczajowo trzeba zapłacić od paruset złotych do nawet kilkudziesięciu, jednak takie elektronarzędzia posłużą przez długie lata i na pewno znacznie ułatwią oraz przyspieszą każdą, domową czynność.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię